از پروژه تکمیل بدنه سازی وپیاده روسازی جاده کشاورز و اجرای زیر سازی و روکش آسفالت و اجرای سرعت گیر و سرعت گاه های آسفالتی بهره برداری شد.

 

درمراسمی با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فرماندار شهرستان لنجان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرمانداری ،شهردار و اعضای شورای شهر چمگردان از پروژه تکمیل بدنه سازی وپیاده روسازی جاده کشاورز و اجرای زیر سازی و روکش آسفالت و اجرای سرعت گیر و سرعت گاه های آسفالتی بهره برداری شد.
علی پوربافرانی شهردار چمگردان درآئین افتتاحیه پروژه های عمرانی اعلام داشت:یکی از دغدغه های مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی مناسب سازی معابر بود که به لطف خداوند توانستیم در شش ماهه گذشته  با اجرای ۲۰ هزار مترمربع آسفالت وبا اعتباری بالغ بر۳۶ میلیارد ریال،رضایت شهروندان را در این امر مهم فراهم کنیم.
وی ادامه داد: جاده کشاورز منتهی به پارک ساحلی،یکی از پروژه های نیمه کاره و یکی از جاده های حادثه خیز بود که خوشبختانه با تکمیل شدن توافقات وتملک ملک باقیمانده،بدنه سازی،پیاده روسازی و آسفالت این جاده با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال تکمیل و امروز به بهره‌برداری رسید.

فهرست